Obróbka ręczna drewna


W naszej firmie znajdziecie Państwo bogatą ofertę rzeźb i płaskorzeźb, a także elementów dekoracyjnych ręcznie wykonanych w drewnie. Wachlarz wykonywanych..

Czytaj więcej

Obróbka maszynowa drewna


Posiadamy bardzo nowoczesny park maszynowy. Dzięki odpowiedniemu połączeniu precyzyjnego projektowania oraz wytwarzania elementów drewnianych..

Czytaj więcej

Projektowanie


Nasza firma pomoże Państwu zrealizować indywidualne pomysły na rzeźby użytkowe i sakralne, elementy dekoracyjne oraz meble w tym także specjalnego przeznaczenia...

Czytaj więcej

Witamy na stronie Viktor-Art

There are no translations available.

Nasza pracownia jest obecna na rynku od 1991 roku, zdobywając w tym czasie bogate doświadczenie i pozycję w swojej branży. W 2008 roku została przekształcona w spółkę cywilną i obecnie działa pod nazwą: Pracownia Rzeźbiarska Viktor-Art s.c. Wyroby oraz usługi  naszej pracowni  w przeważającej części trafiają na wymagający rynek europy zachodniej. Różnorodność realizowanych  tematów, kształtów i technik uszlachetniania powierzchni  znajduje uznanie u szerokiej grupy nabywców w Polsce i za granicą.

Pracownia Rzeźbiarska "Viktor-Art" s.c. pomoże Ci w renowacji zabytkowych figur, reliefów, herbów rodzinnych, lub innych rękodzieł a w najbardziej ekstremalnych przypadkach przy pomocy inżynierii odwrotnej i bezdotykowemu skanowaniu odtworzenie cennych eksponatów.